O Kamile

O Kamile

Kamila je televizní moderátorka na televizi Vysočina.

Kamile se neřekne jinak než druhá Iveta Bartošová nebo česká Helena Fischer. Je talentovanou zpěvačkou z Mostu a svou hudební kariéru odstartovala v roce 2010 v České republice, Slovenku a Německu, kdy se kvůli zpěvu odstěhovala do Prahy. Kamila je popová zpěvačka, vyhrála několik pěveckých soutěží, sama si skládá a píše své písničky. Má za sebou mnoho hudebních vystoupení na známých festivalech, účinkování v televizi, TV show, reality show, vystoupení na soutěžích Miss, divadlo i TV seriály. Ve světě šoubyznysu tedy není, žádným nováčkem, je mediálně známá i mezi novináři.

Po dlouhé době, tak přináší svěží a hlavně pozitivní vítr na české hudební scéně i ve vlastní tvorbě. Vás tato charismatická zpěvačka rozhýbe v rytmu hudby 80’let až po současnost, chytnou Vás jak rockové, popové tak i šlágrové rytmy včetně jejich vlastních, optimisticky naladěných písniček.
Kamila také vystupuje s největšími hity zpěvačky Ivety Bartošové a pravidelně vystupuje v divadle K. Hackera s Jiřím Werichem Petráškem v projektu HOVORY W.
Kamila vydala své debutové album “Rozepsaná” v roce 2014 s producentem Boris Carloff a druhé s názvem “Kamila” v roce 2017.

JEJÍ HESLO JE:
„ Dělat energickou hudbu s pozitivní náladou“